Brzoskwinie - miniaturowe drzewka owocowe

Brzoskwinie to jedne z ulubionych owoców dzięki swojej charakterystycznej słodkości i soczystości. W wersji miniaturowej, idealne do trzymania w donicy na tarasie bądź w ogrodzie. Niewielkie rozmiary rośliny ułatwiają zbiór owoców, co okazuje się całkiem przydatne, gdyż małe, 50cm drzewko może urodzić ich nawet 25-30 rocznie! Oprócz walorów smakowych, miniaturowe drzewa brzoskwiniowe fantastycznie wyglądają o każdej porze roku.

Dostępna w naszym sklepie odmiana Honey Gold to najpopularniejsze drzewko brzoskwiniowe karłowate w sprzedaży. Przypominamy o atrakcyjnej ofercie naszej firmy! Do każdego zakupu sadzonek dołączamy kod stałego klienta, dzięki któremu uzyskają Państwo dostęp do materiałów instruktażowych dla hodowców.

 
 
 
  Brzoskwinia miniaturowa Honey Gold    
  Drzewko miniaturowe brzoskwini.Wysokość pnia 40 cm. Odmiana o różowych pełnych kwiatach, owocuje obficie, owoce są koloru czerwono-żółtego. Roślina bardzo dekoracyjna również w okresie wegetacji z powodu swoich ciemnozielonych lancetowatych liści. Nadaje się do uprawy w donicach, dzięki czemu możemy uniknąć przemarzania kwiatostanów chowając roślinę przed przymrozkami. Nie wymaga cięcia, średnica koronki rośliny w wieku 5 lat wynosi ok 120 cm.

Cena 49 zł

 
 

Uwaga:
Sadzonka w donicy Zamówione sadzonki wysyłamy w miare możliwości na bieżąco (do 4-5 dni).


 
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Jabłoń miniaturowa Delegrina    
 

Cena 49 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Jabłoń miniaturowa Corquella    
 

Cena 34 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Grusza miniaturowa Sunrise    
 

Cena 49 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Czereśnia miniaturowa Garden Bing    
 

Cena 45 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Śliwa miniaturowa Robusto    
 

Cena 49 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Nektarynka miniaturowa Rubis    
 

Cena 59 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Wiśnia miniaturowa Piemont    
 

Cena 49 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
       
       
Prowadzimy sklep internetowy. Sadzonki drzew owocowych: śliwy, gruszy, wiśni, moreli, nektaryny, czereśni oraz brzoskwini.©StrefaWiatru