Czereśnia - kolumnowe drzewka owocowe

Chcąc posadzić kolumnowe drzewka owocowe, nie musimy dysponować rozległą przestrzenią. Z powodzeniem da się je bowiem uprawiać nie tylko w niewielkim ogródku, ale nawet w donicy, umieszczonej np. na balkonie. Rozwiązanie to cieszy się więc coraz większą popularnością, ponieważ dzięki niemu, nawet mieszkając w bloku, można cieszyć się owocami z własnego drzewka. Wśród dostępnych u nas kolumnowych drzewek owocowych jest między innymi czereśnia Queen Mary. Wydaje pyszne, dość twarde owoce, a ponadto, wyróżnia się walorami ozdobnymi.

Uwaga! Każdy kupujący otrzyma od nas kod klienta umożliwiający dostęp do filmów instruktażowych, pomocnych przy dbaniu o te rośliny.

 
 
 
  Czereśnia kolumnowa Queen Marry    
  Jednoroczna sadzonka czereśni kolumnowej o zwartym pokroju. Roślina również o charakterze dekoracyjnym zarówno podczas kwitnienia jak i owocowania. Wyrasta do wysokości 2m. Rodzi duże, czerwone i dość twarde owoce. Sporadycznie wymaga przycięcia. Odmiana samopylna.

Cena 45 zł

 
 

Uwaga:
Sadzonka w donicy Zamówione sadzonki wysyłamy w miare możliwości na bieżąco (do 4-5 dni).


 
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Jabłoń kolumnowa Polka    
 

Cena 38 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Jabłoń kolumnowa Waltz    
 

Cena 38 zł

 
     
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Jabłoń kolumnowa Flamenco    
 

Cena 38 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Grusza kolumnowa Saphira    
 

Cena 45 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Śliwa kolumnowa Fruca    
 

Cena 45 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
       
       
Prowadzimy sklep internetowy. Sadzonki drzew owocowych: śliwy, gruszy, wiśni, moreli, nektaryny, czereśni oraz brzoskwini.©StrefaWiatru