Śliwy - kolumnowe drzewka owocowe

Kolumnowe drzewa owocowe to idealna propozycja dla osób, które chciałyby prowadzić uprawę w małym ogródku lub nawet w donicy na tarasie czy balkonie. Wyróżniają się one zwartymi koronami, a ich wzrost nie przekracza trzech metrów. Zajmują więc mało miejsca, a jednocześnie pozwalają zbierać własne plony świeżych owoców, które można spożywać od razu po zerwaniu i umyciu lub też wykorzystywać do produkcji dżemów, kompotów czy innych przetworów. Jednymi z kolumnowych drzew owocowych, dostępnych w naszej ofercie, są śliwy. Może to być odmiana Fruca, której owoce mają żółty miąższ, łatwo odchodzący od pestki. Mogą Państwo ją przycinać w celu ograniczenia wzrostu, ponieważ nie zaburzy to kształtu rośliny.

Uwaga! Do każdego zamówienia dodajemy kod klienta pozwalający na dostęp do filmów instruktażowych.

 
 
 
  Śliwa kolumnowa Fruca    
  Owoce o zabarwieniu ciemno-granatowym pokryte są kutnerem. Miąższ o zabarwieniu żółtym dobrze odchodzi od pestki. Odmiana o pokroju kolumnowym, pędy biegną równolegle do przewodnika. Dorasta do 3 m wysokości. Możemy ograniczyć jej wzrost przez cięcie, nie spowoduje to zaburzeń pokroju drzewa, nadal zachowa kolumnowy pokrój.

Cena 45 zł

 
 

Uwaga:
Sadzonka w donicy Zamówione sadzonki wysyłamy w miare możliwości na bieżąco (do 4-5 dni).


 
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Jabłoń kolumnowa Polka    
 

Cena 38 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Jabłoń kolumnowa Waltz    
 

Cena 38 zł

 
     
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Jabłoń kolumnowa Flamenco    
 

Cena 38 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Grusza kolumnowa Saphira    
 

Cena 45 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
 
 
  Czereśnia kolumnowa Queen Marry    
 

Cena 45 zł

 
   
  TOWAR NIEDOSTĘPNY    
   
       
       
Prowadzimy sklep internetowy. Sadzonki drzew owocowych: śliwy, gruszy, wiśni, moreli, nektaryny, czereśni oraz brzoskwini.©StrefaWiatru