O nas     Drzewo owocowe BLOGI
 

        Jesteśmy sadownikami od 20 lat. W pierwszym okresie działalności w naszym sadzie uprawialiśmy drzewa owocowe tradycyjne na podkładkach silnie rosnących. Zbiory były kłopotliwe, gdyż po owoce z górnego piętra trzeba było wspinać się na drabinie. Było to uciążliwe i niebezpieczne, a drzewa owocowe zajmowały dużo miejsca w sadzie. Postanowiliśmy szukać rozwiązania, aby zbiory były łatwiejsze. Obecnie od 10 lat produkujemy sadzonki drzewek owocowych na wstawkach skarlających. Drzewa te, przy odpowiednim prowadzeniu osiągają wysokość do 2,5m i ok. 2m szerokości korony. Mając takie karłowe drzewka owocowe nie używamy drabin, a praca przy pielęgnacji i zbiorach jest przyjemniejsza.

 
           Od 2013r. postanowiliśmy rozszerzyć nasza bezpośrednią sprzedaż wykorzystując do tego celu sklep internetowy. Zamierzamy podzielić się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem w uprawie karłowych drzewek owocowych poprzez usługę: "bezpłatną elektroniczną pomoc w uprawie drzewek owocowych". Zamieszczone na naszej stronie filmy dotyczące uprawy drzewek np: "Sadzenie drzew owocowych", "Przycinanie drzew owocowych", "Opryski drzew owocowych", "Nawożenie drzew owocowych" z pewnością pozwolą Państwu na uzyskanie smacznych owoców z zakupionych u nas sadzonek karłowych drzewek owocowych.
 
Usługa ta, jest dostępna tylko dla naszych klientów sklepu internetowego: DrzewkoOwocowe.pl

 

 Barbara i Wojciech Chara                                 

 

   

Drzewka owocowe Rajmunda (Białystok)
Drzewka owocowe Tomka (Łaziska Górne)
Drzewo owocowe Leszka (Brzeg Dolny)
Drzewko owocowe Agnieszka (Szczecin)
Drzewka owocowe Kaśki (Szewce/Kielce)
 

               

   
             
             
W naszym sklepie posiadamy w ofercie sadzonki karłowych drzew owocowch: czereśni, wiśni, brzoskwini, nektaryny, moreli, gruszy, śliwy. ©StrefaWiatru